מדיטציה הילדה הפנימית

בשאיפה את יודעת שאת לוקחת אוויר פנימה, בנשיפה את יודעת שאת מוציאה אוויר החוצה. פנימה, החוצה. תזמיני את עצמך להתחבר לנשימה ולהביא תודעה פתוחה, רכה, חומלת….
בשאיפה את רואה את עצמך כילדה בת 5 בנשיפה שלך את מחייכת לילדה בת ה5 שבתוכך ואת עושה את זה שוב ושוב.. את לוקחת אוויר ומתבוננת שוב בילדה בת ה5 שאת ומוציאה אוויר ומתבוננת אליה בחמלה.
הילדה בת ה5 היא פגיעה שברירית ויכולה להיפגע מאד בקלות לכן יש לנהוג מולה בהמון עדינות וחמלה, כשהילדה בת ה5 נפגעת הפצע נשאר להרבה הרבה זמן ולעיתים לכל החיים.
בשאיפה את רואה את הילדה בת ה5 שבתוכי ובנשיפה את מחייכת אליה ברוך בחמלה, הילדה הזו אולי נזנחה אולי לא ראו אותה אולי לא מילאו את הצרכים שלה אולי גוננו עליה מדי, היא מנסה כל הזמן לקבל את תשומת הלב שלך שתראי אותה, את כל כך עסוקה ולעיתים לא מספיקה לראות אותה.
בשאיפה את מביטה בילדה בת ה5 שבתוכך בנשיפה את מתבוננת אליה בחמלה.

כמה שניות של שקט…בשאיפה את לוקחת אוויר ורואה את אבא שלך כילד בן 5 את לא ראית את אבא שלך כילד בן 5, אך גם הוא היה ילד לפני שהוא הפך להיות אבא, גם הוא כילד בן 5 היה פגיע ושברירי ואולי נפגע גם מסבא שלך מסבתא שלך מאנשים אחרים.. גם אם לפעמים היה קשה נוקשה, גם אם לפעמים הוא היה מרוחק, זה כי הוא נפגע שהיה ילד, אם תביני את זה אולי תוכלי לחמול עליו להבין אותו, כשאת מבינה שכילד בן 5 הוא נפגע וסבל תוכלי לפעמים למה לפעמים יש לו התנהגויות פוגעניות, לפעמים הכעס שלו מסתיר את הפגיעות שלו ושם ההזמנה לטפח חמלה, כך תוכלי להרגיש טוב יותר. 
אז בנשימה פנימה, את רואה את אבא שלך כילד בן 5 , בנשימה החוצה את מחייכת בחמלה לאבא שלך בן 5. פנימה אבא בן 5 החוצה חמלה לאבא בן ה5.

כמה שניות של שקט… בשאיפה את לוקחת אוויר ורואה את אמא שלך כילדה בת 5 את לא ראית את אמא שלך כילדה בת 5, אך גם היא היתה ילדה לפני שהיא הפכה להיות אמא, גם אמא כילדה בת 5 היתה פגיעה ושברירית ואולי נפגעה גם מסבא שלך מסבתא שלך מאנשים אחרים.. 
אולי לא היה אדם שראה אותה או הושיט לכן אולי היא התנהגה אלייך לא יפה לפעמים אם תראי את אמא כילדה בת 5 תוכלי להעניק לה חמלה ביותר קלות, הילדה בת ה5 חיה בתוך אמא שלך ובתוכך.
נשימה פנימה, אני מתבוננת באמא שלי בת ה5 , נשימה החוצה אני מחייכת בחמלה לילדה בת ה5 שבתוך אמא שלי.

מי ייתן וכל הילדים בעולם יהיו משוחררים מכל כאב וכל קושי, מי ייתן וכל ילדה פנימית תגדל ותצמח מתוכך.
מי ייתן וההורים שלך ימצאו ריפוי בתוכם, מי ייתן וכולנו נחווה קבלה ואהבה בתוכנו החוצה.


הפוסט הקודם
מדיטציית מיינדפולנס מירי שפילמן

Related Posts

לא נמצאו תוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
You need to agree with the terms to proceed