טריינר MNLP – מנחה במרכז

נעים להכיר!

את המסע אל עצמי התחלתי לפני הרבה שנים כשהייתי ילדה, מהר מאוד הבנתי שהחיים והמשפחה שקיבלתי רחוקים ממה שהייתי זקוקה לו, אני רציתי לשמוח ולשיר, רציתי שיראו אותי, שיאהבו אותי ויטפחו את כישוריי אבל זה לא קרה ונשבעתי להיות אחרת.
 
שנת 2001 בתי הבכורה נולדה, לצידי הבעל האוהב שלי ואני בין התקף חרדה לדכאון אחרי לידה לא מבינה מה השתבש.
 
שנים לא פשוטות של חיפוש וסבל לקחו אותי ללימודי עיסוי ריגשי ,ומשם לטיפול גוף נפש, אבל את השינוי הגדול שלי חויתי בסדנת NLP להרזיה שחויתי לפני כעשור, אומנם לא רזיתי 😉 אך שם הבנתי, שאומנם הסביבה שלי השתנתה, אבל בתוכי סחבתי את בית ילדותי וילדה קטנה פגועה ומפוחדת שלא מאמינה בעצמה.
 
ואז החלטתי ללכת ללמוד NLP מורחב יותר וביום הראשון ללימודי NLP קיבלה אותי מירי שפילמן במבט אוהב חומל ועוטף, לא מיד הסכמתי לקבל את מה שהיא רצתה להעניק לי אבל בתוכי ידעתי- "הגעת הביתה".
 
מקורס הפרקטישנר למאסטר, למיינדפולנס למטפלים, משם לטריינר, כשאני לא מפסיקה לחקור וללמוד עם נסיון של שעות מרובות של הנחיה בקליניקה ואין סוף שעות כאסיסטנטית, כל זה הביא אותי לידיעה ברורה שזה היעוד שלי- ללמד עוד ועוד אנשים לחיות בשלום עם עצמם ועם סביבתם.
 
השילוב של המיינדפולנס עם ה NLP הוא כמו מבט של אמא אוהבת לתהליך שבא מתוך קבלה רדיקלית מתוך אהבה ללא תנאי, חמלה, הקשבה נקיה וללא שיפוטיות .
 
אני גאה להיות חלק מצוות המרכז ואני קוראת לכל מי שלעיתים אובדת לו דרכו להצטרף אלינו כי הדרך היפה ביותר שנעבור בחיים היא הדרך אל עצמנו.

לפרטים נוספים
צרו עמנו קשר

    לפרטים לגבי הרשמה לקורסים, טיפולים ועוד, מלאו את הטופס
    או לחצו כאן לצ'אט ישיר עם נציג whatsapp